Przydatne informacje

  1. Lubisz gotować? Na terenie obiektu znajduje się aneks kuchenny, który jest do Twojej dyspozycji.
  2. A może wolisz dostać śniadanie do łóżka? Przygotujemy je dla Ciebie, powiedz nam tylko, czego nie lubisz i o której godzinie mamy Ci je przynieść (w godzinach 8-10).
  3. Masz dzieci? Sprawdź przygotowane przez nas miejsce zabaw dla dzieci i baw się dobrze (wiemy, że w każdym jest trochę z dziecka).
  4. Urlop bez książek to zmarnowany urlop? Nie musisz przywozić książek ze sobą, mamy podręczną biblioteczkę 😉 O naszych książkach przeczytasz też na blogu: http://skraweknieba.info/drugie-zycie-zapomnianych-ksiazek/ i http://skraweknieba.info/w-bibliotece-skrawka-nieba-sa-nowe-ksiazki/ 
  5. Chcesz być zawsze online? W całym budynku jest dostępny bezprzewodowy Internet – ale przy zbiorowym oglądaniu filmów nawet on nie da rady ;-). O hasło zapytaj w recepcji.
  6. W Twoim pokoju coś nie działa albo czegoś brakuje? Powiedz o tym w recepcji, a szybko naprawimy/uzupełnimy braki.
  7. Lubisz, żeby pokój sam się sprzątał? Nasz room service działa wtedy, gdy Ty wypoczywasz – w godz.11-14 (wymiana ręczników, opróżnianie kosza, zabieranie tacy). Jeśli potrzebujesz gruntowniejszego sprzątania, zgłoś to w recepcji (usługa bezpłatna). Jeśli nam tego nie zgłosisz, nie będziemy naruszać Twojej prywatności.
  8. Zamiast leżenia na plaży wolisz aktywny wypoczynek? Do dyspozycji gości mamy rowery – wystarczy zarezerwować rower w recepcji z jednodniowym wyprzedzeniem. Naszym rowerom jazda po plaży szkodzi i skraca życie, więc prosimy o niejeżdżenie po plaży.

 Recepcja czynna codziennie 9.00-17.00. Wystawiamy faktury VAT.