Przydatne informacje

UWAGA: W związku z ryzykiem COVID-19 w pensjonacie Skrawek Nieba wprowadziliśmy dodatkowe zasady, zapewniające bezpieczeństwo naszym Gościom. Prosimy o zapoznanie się z nimi: https://skraweknieba.info/bezpieczenstwo-gosci-w-pensjonacie/

  1. Lubisz gotować? Na terenie obiektu znajduje się aneks kuchenny, który jest do Twojej dyspozycji.
  2. A może wolisz dostać śniadanie do łóżka? Przygotujemy je dla Ciebie, powiedz nam tylko, czego nie lubisz i o której godzinie mamy Ci je przynieść (w godzinach 8-10). 
  3. Masz dzieci? Sprawdź przygotowane przez nas miejsce zabaw dla dzieci i baw się dobrze (wiemy, że w każdym jest trochę z dziecka). 
  4. Urlop bez książek to zmarnowany urlop? Nie musisz przywozić książek ze sobą, mamy podręczną biblioteczkę 😉 O naszych książkach przeczytasz też na blogu: http://skraweknieba.info/drugie-zycie-zapomnianych-ksiazek/ i http://skraweknieba.info/w-bibliotece-skrawka-nieba-sa-nowe-ksiazki/ 
  5. Chcesz być zawsze online? W całym budynku jest dostępny bezprzewodowy Internet – ale przy zbiorowym oglądaniu filmów nawet on nie da rady ;-). O hasło zapytaj w recepcji.
  6. W Twoim pokoju coś nie działa albo czegoś brakuje? Powiedz o tym w recepcji, a szybko naprawimy/uzupełnimy braki.
  7. Lubisz, żeby pokój sam się sprzątał? Nasz room service działa wtedy, gdy Ty wypoczywasz – w godzinach 11-14 (wymiana ręczników, opróżnianie kosza, zabieranie tacy). Jeśli potrzebujesz gruntowniejszego sprzątania, zgłoś to w recepcji (usługa bezpłatna). Jeśli nam tego nie zgłosisz, nie będziemy naruszać Twojej prywatności. 
  8. Zamiast leżenia na plaży wolisz aktywny wypoczynek? Do dyspozycji gości mamy rowery – wystarczy zarezerwować rower w recepcji z jednodniowym wyprzedzeniem. Naszym rowerom jazda po plaży szkodzi i skraca życie, więc prosimy o niejeżdżenie po plaży. Rowery są dla wszystkich Gości, więc można je wynajmować na kilka godzin i powinny wrócić do nas do godziny 17.00. Jeśli chcesz wynająć rower na cały dzień lub po godzinie 17.00, opłać go w recepcji.

     

 Recepcja czynna codziennie 9.00-17.00. Wystawiamy faktury VAT.