Rezerwacje

Rezerwując pokój bezpośrednio u nas (e-mail, telefon) – zapytaj o rabat (nie dotyczy rezerwacji przez systemy np. MyBenefit, Booking.com).

  1. Aby zarezerwować pokój, wyślij e-mail lub zadzwoń (wszystkie informacje znajdziesz w zakładce Kontakt). Recepcjonistka zapyta Cię o termin rezerwacji i odpowie na wszystkie Twoje pytania (możesz również sprawdzić Przydatne informacje).
  2. Rezerwacja jest wiążąca po zaksięgowaniu 20% zadatku. Na Twoją wpłatę czekamy maksymalnie 10 dni od dnia rezerwacji.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty* otrzymasz e-mailem lub SMS-em potwierdzenie rezerwacji.

Musisz zrezygnować z rezerwacji? Powiadom nas o tym jak najszybciej – jeśli chcesz zmienić termin lub zrezygnować całkowicie z wizyty w Skrawku Nieba.

Pamiętaj, że jeśli do Twojego przyjazdu zostało:
  • więcej niż 30 dni – zwracamy 100% zadatku
  • mniej niż 30 dni – nie zwracamy zadatku
 
* Nr konta do wpłat rezerwacji: 26 1020 4649 0000 7302 0035 9794 Grażyna Braun-Rulewska
REZERWACJE ONLINE

Od sierpnia 2019 udostępniamy Państwu możliwość zarezerwowania pokoju bezpośrednio na naszej stronie, bez pośredników. Jest to opcja, która pozwala zaoszczędzić nawet do 10%.

Jak to działa? Na górze kalendarza wybierz pokój, który chcesz zarezerwować. Następnie kliknij na interesujący Cię przedział czasowy.

1 dzień

Po zaznaczeniu wybranego dnia, kliknij na czarny pasek z zieloną kropką i datą. Teraz zostaniesz przeniesiony do formularza rezerwacji. Wypełnij go, wyślij. W odpowiedzi otrzymasz od nas e-mail z prośbą o wpłatę 20% zadatku. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, rezerwacja będzie potwierdzona i czekamy na Twój przyjazd.

Dłużej niż 1 dzień

Kliknij Włącz wielokrotną rezerwację. Po zaznaczeniu wybranego dnia, kliknij na czarny pasek z zieloną kropką i datą. Zaznacz tak każdy dzień planowanego pobytu, a następnie kliknij Rezerwuj (niebieski kafelek nad kalendarzem). Teraz zostaniesz przeniesiony do formularza rezerwacji. W odpowiedzi otrzymasz od nas e-mail z prośbą o wpłatę 20% zadatku. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, rezerwacja będzie potwierdzona i czekamy na Twój przyjazd.

Sagenda is loading...