Bezpieczeństwo Gości w pensjonacie

18 cze
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W związku z ryzykiem COVID-19 w pensjonacie Skrawek Nieba wprowadziliśmy dodatkowe zasady, zapewniające bezpieczeństwo naszym Gościom.

Prosimy o zapoznanie się z tymi informacjami najpóźniej w dniu przyjazdu do pensjonatu. Dziękujemy za pomoc w unikaniu zagrożenia i zapewnianiu maksymalnego bezpieczeństwa.

 1. Obsługa Skrawka Nieba nie wchodzi do pokoju w trakcie Państwa pobytu. W związku z tym zamówione śniadania do łóżka trzeba odebrać w recepcji. W recepcji można też wymienić ręczniki.
 2. Płyn do dezynfekcji znajduje przy wejściu do recepcji. W pokojach w łazienkach są mydła ze środkiem dezynfekującym.
 3. Na bieżąco dezynfekujemy często dotykane powierzchnie – klamki, poręcze, uchwyty.
 4. W recepcji i aneksie kuchennym mogą przebywać jednocześnie tylko osoby zamieszkujące jeden pokój.
 5. Obowiązuje bezwzględny zakaz przebywania w pensjonacie osób, które nie są zakwaterowane.
 6. Sprzątanie pokoju nie odbywa się w trakcie Państwa pobytu – jest to możliwe tylko w wyjątkowych sytuacjach.
 7. Prosimy o segregowanie śmieci i wrzucanie ich do odpowiednich pojemników przy bramie wejściowej.
 8. Po każdych Gościach pokój jest nie tylko rutynowo sprzątany, ale też dezynfekowany – wszystkie powierzchnie dotykowe oraz sprzęt. Używamy do sprzątania parownicy, która skutecznie zabija wirusy.
 9. Rowery są dezynfekowane po każdym użyciu – mogą więc być chwilowo niedostępne.
 10. W recepcji są wywieszone wszystkie potrzebne numery telefonów do stacji sanitarno-epidemiologicznej i służb medycznych.
 11. Mamy przygotowane pomieszczenie, w którym czasowo odizolujemy osobę w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych.

Informacja medyczna:

SPS ZOZ w Lęborku wdrożył procedurę postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pacjenci, którzy w ciągu ostatnich 14 dni byli w obszarach objętych ogniskiem koronawirusa, bądź mieli kontakt z taką osobą, a jednocześnie mają temperaturę powyżej 38 st. C, kaszel, duszność i zgłoszą się do szpitala, transportowani są do Oddziału Chorób Zakaźnych w Gdańsku. Jeżeli pacjent nie wymaga hospitalizacji, zostaje pod opieką lekarza POZ i Powiatowej Stacji Sanitarnej z zaleceniem izolacji domowej. W przypadku pacjentów trafiających do szpitala, postępowanie obejmuje izolację i transport pacjenta. Personel zabezpieczony jest w środki ochrony osobistej (kombinezony, maseczki jednorazowe PP3, środki dezynfekcyjne). (http://psse.lebork.pl/)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *