Regulamin

 1. Czekamy na Ciebie od godz. 14.00 do 22.00.
 2. Żeby przygotować pokój do kolejnej wizyty, potrzebujemy trochę czasu – dlatego do 11.00 musisz zdać klucze w recepcji.
 3. Pobyt u nas ma być wypoczynkiem, więc w pensjonacie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od 22.00-6.00. A już bezwzględna cisza jest od 23.00 🙂 Pamiętaj, że inni też wypoczywają.
 4. Pensjonat to nie muzeum, ale jeśli zdarzy Ci się coś zniszczyć, to ponosisz za to odpowiedzialność materialną.
 5. Nie gub klucza od pokoju – szkoda 50 zł na opłatę za klucze, można wydać te pieniądze lepiej 😉
 6. Jeśli spędzasz czas w miejscach do wspólnego przebywania, pamiętaj, że dzieci muszą tam być pod opieką dorosłych.
 7. Należność za pobyt u nas jest regulowana z góry, najpóźniej w dniu przyjazdu. Cena jest zawsze zgodna z przedstawioną wcześniej ofertą.
 8. W Łebie mamy klimat, więc dodatkowo pobieramy opłatę klimatyczną w wysokości zgodnej z Uchwałą Rady Miasta Łeby.
 9. Nie jesteśmy szalonymi przeciwnikami palenia, ale dbamy o komfort niepalących. Dlatego na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Palić możesz na balkonie i na zewnątrz budynku. Jeśli potrzebujesz popielniczkę, poproś o nią w recepcji.
 10. Nie zabieraj ręczników na plażę, wygodniejsze są koce plażowe – czekają na Ciebie w recepcji (wiatrochrony również). Nie pobieramy opłat za wypożyczenie sprzętu plażowego.
 11. Tym osobom, które uporczywie łamią regulamin, dziękujemy i skracamy ich pobyt. Jeszcze się to nie zdarzyło, ale możesz mieć pewność, że zadbamy o Twój wypoczynek.

Do zobaczenia!