Najczęściej zadawane pytania

  1. Czy jest możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia?
  2. Które miejsca warto odwiedzić w Łebie?
  3. Jak zorganizować czas dzieciom podczas deszczu?
  4. Czy w pokoju można przyrządzić posiłek?
  5. Jedziemy na wakacje, a co z Naszym pupilem?

1. Czy jest możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia?
Często podczas dokonywania rezerwacji nasi goście pytają, czy mogą wykupić całodzienne wyżywienie. Jesteśmy wyspecjalizowani w podawaniu śniadań do pokoju, aby każdy dzień wczasowiczów rozpoczął się miło. Oferta śniadaniowa jest mocno zróżnicowana, a jeśli istnieje potrzeba to dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb gości. Niestety nie podajemy obiadów czy obiadokolacji.W zamian możemy zaproponować, codziennie od godziny 15:00 obiad w przydomowej smażalni. Rybki i dodatki są świeże, a nasi goście mają dodatkowy rabat.

2. Które miejsca warto odwiedzić w Łebie?

Witając gości w Skrawku Nieba dbamy o każdy szczegół. Jeżeli ktoś z Państwa jest w Łebie po raz pierwszy, staramy się udzielić jak najwięcej przydatnych informacji, część z nich znajduje się również na stronie, np. http://skraweknieba.info/lokalizacja/. Każdy gość otrzymuje od nas mapę Łeby i okolic, zaznaczamy na niej miejsca, w które warto się udać, i wyznaczamy najlepszą trasę oraz środek transportu. Za każdym razem polecamy wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego i na ruchome wydmy. Warto również popłynąć w rejs statkiem. Wycieczka ciekawa i pełna wrażeń dla całej rodziny to Park Dinozaurów. Chętnie udzielimy odpowiedzi na kolejne pytania w pensjonacie, jeżeli tylko zdecydują się Państwo Nas odwiedzić.
Przygotowaliśmy również stronę http://skraweknieba.info/co-polecaja-nasi-goscie/ i na niej umieszczamy informacje uzyskiwane od naszych Gości.

3. Jak zorganizować czas dzieciom podczas deszczu?

Pogoda podczas wakacji jest różna, jeżeli pada deszcz rodzice często odwiedzają recepcję z wyżej wymienionym pytaniem. W takim wypadku proponujemy pójść na rolki (są pod zadaszeniem), na basen, który znajduje się w pobliskim ośrodku wczasowym. Można odwiedzić również muzeum motyli, muzeum klocków Lego lub wystawę zabawek z PRL-u. Jeżeli wolą Państwo zostać w pokoju, oferujemy gry planszowe, które znajdują się w recepcji.

4. Czy w pokoju można przyrządzić posiłek?

Nasze pokoje nie posiadają aneksów kuchennych. Na wyposażeniu jest czajnik bezprzewodowy i filiżanki, aby mogli Państwo o każdej porze wypić kawę czy herbatę. Jeżeli ktoś bardzo chce i lubi gotować, to nie ma ku temu żadnych przeszkód, ponieważ posiadamy kuchnię letnią. Znajduje się ona na zewnątrz (mały drewniany domek) i jest wyposażona we wszystkie niezbędne naczynia, garnki i inne urządzenia takie jak kuchenka mikrofalowa, gazowa czy blender.
Posiłek można zjeść w pokoju, na balkonie lub na wygodnym zestawie wypoczynkowym znajdującym się przed kuchnią. Wieczorem mogą Państwo rozpalić grilla i równie miło spędzić przy nim czas.

5. Jedziemy na wakacje, a co z Naszym pupilem?

Mimo że jesteśmy wielkimi fanami zwierząt i bardzo kochamy psy, naszym pensjonacie obowiązuje zakaz pobytu zwierząt. Często goście chcą dodatkowo płacić za swojego czworonoga, tak jak za nocleg dla osoby dorosłej za dobę. Niestety opłata nie pozwala na złamanie regulaminu, dbamy o komfort wszystkich gości i chcemy aby relaksowali się w ciszy. Przecież wszyscy wiemy, jak „głośne” potrafią być nawet najmniejsze psiaki.

Warto zajrzeć też tutaj:

http://skraweknieba.info/przydatne-informacje/

http://skraweknieba.info/regulamin/