Skrawek Nieba

ul. Grabskiego 10
84-360 Łeba
tel. (59) 8662 405
tel. 697 562 127
A A A

O Skrawku Nieba

 

 

 


 

Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu  Skrawek Nieba

W cichej, spokojnej dzielnicy willowej, bez nocnych klubów i dyskotek, oddalonej 500m od centrum Łeby.


W pobliżu jest kilka sklepów spożywczych i domowych stołówek, restauracja, pizzeria, delikatesy, kościół i duży park miejski z placem zabaw. Do morza około 20 min spacerem, do jeziora 700m. Na plażę prowadzi prosto nowa droga, wygodny trakt spacerowy i ścieżka rowerowa wyłożone kostką.


Budynek utrzymany jest w przyjemnej stonowanej kolorystyce błękitu nieba, pozwala się wyciszyć i odpocząć. Budynek został wybudowany w 2009 roku. Skrawek Nieba oferuje Państwu przyjemny wypoczynek w ładnych i wygodnych pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych. Każdy pokój ma własną łazienkę, wyposażony jest w TV SAT, lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia, ręczniki. Na życzenie bezpłatne sprzątanie w pokoju. Większość pokoi ma swój balkon.


Dodatkowo oferujemy położony na parterze Apartament: mała sypialnia i duży pokój dzienny oraz łazienka.W budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów.

Oczywiście jest też bezprzewodowe łącze internetowe.


Do dyspozycji naszych Gości jest ogólnodostępna, kompletnie wyposażona kuchnia w osobnym budynku. Mieści się tu również stanowisko do prasowania i mały kącik zabaw świetlicowych dla dzieci: (gry planszowe, klocki, zabawki itp.). Sprzęt plażowy typu: koce, wiatrochrony, można bezpłatnie pobierać w recepcji.Nasi goście mogą korzystać z znajdujących się na naszym terenie kącików rekreacyjnych.

 

Miejsca postojowe dla samochodów znajdują się na terenie zamkniętym na sąsiedniej oddalonej o około100 m posesji.